اعطا حکم جدید به آقای حبیب امام علیزاده مقدم توسط مدیرعامل و ریاست محترم هیئت مدیره شرکت پارس تکنولوژی سداد

به گزارش روابط عمومی شرکت پارس تکنولوژی سداد، امروز طی مراسمی با حضور آقای خالصی مدیرعامل محترم و آقای نصر ریاست محترم هیئت مدیره و معاونت فنی و طرح و برنامه شرکت، آقای حبیب امام علیزاده مقدم به سمت مسئول پروژه SBU (سامانه هوشمند مدیریت انرژی خورشیدی) منصوب گردیدند.

آقای حبیب امام علیزاده مقدم یکی از همکاران پرتلاش شرکت است که بیش از 14 سال در حوزه‌های مختلف پشتیبانی مشغول به فعالیت بوده‌اند. ایده‌های اولیه این طرح از سال 96 به عنوان پایان‌نامه مقطع کارشناسی‌ارشد برای ایشان انگیزه‌ای را برای تلاش بیشتر ایجاد نمود. ایشان پس از دفاع از پایان‌نامه خود، با انگیزه هرچه بیشتر اقدام به طراحی و معرفی طرح در شرکت پارس نمودند. پس از بررسی‌های تیم‌ تخصصی طرح مورد حمایت شرکت واقع شد و در نهایت پس از تلاش و همکاری همکاران پارس این طرح موفق به دریافت گواهی ثبت اختراع گردید. شایان عنایت است، این محصول جدید پارس در چند استان نصب شده و پس از طی دوره‌های تست مورد رضایت ریاست‌های امور استان واقع گردیده است.

در این مراسم آقای خالصی با اشاره به نیاز روز دنیا و همچنین کشور به تأمین و تداوم برق، این محصول جدید شرکت را پر کاربرد و حائز اهمیت دانستند. ایشان ضمن تقدیر و تشکر از تمامی همکارانی که در به سرانجام‌رسیدن این پروژه نقش داشتند از جمله آقایان، حبیب امام علیزاده مقدم، مهدی دهقان اناری، هادی میرزاخانی، با توجه به تصویب و اجرای فرآیند اختصاص کارانه‌ ویژه به همکاران، مشارکت حداکثری را در معرفی و فروش محصولات جدید شرکت به ویژه سامانه مدیریت انرژی خورشیدی خواستار شدند.

در ادامه آقای نصر با تأکید بر قابلیت‌ها و توانمندی‌های موجود شرکت، اعلام داشتند موفقیت این طرح، نوید روزهای پر افتخاری در پیشرفت تمامی همکاران و نیز شرکت را می‌دهد.

علاقمندان جهت کسب اطلاعات بیشتر می‌توانند با روابط عمومی شرکت در ارتباط باشند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

[woocommerce_my_account]