امضا تفاهم نامه همکاری دوجانبه با نماینده تام الاختیار جمهوری داغستان در ایران

به گزارش روابط عمومی شرکت پارس تکنولوژی سداد، روز سه‌شنبه طی مراسمی با حضور آقایان خالصی مدیرعامل محترم، نصر ریاست محترم هیئت مدیره و صادق‌پور مدیر تخصیص تجهیزات سخت‌افزاری پارس در دفتر آقای امین علی اوف نماینده محترم اتاق بازرگانی روسیه در ایران و نماینده تام‌الاختیار جمهوری داغستان، تفاهم‌نامه همکاری مشترک امضا گردید.
این تفاهم‌نامه میان آقای امین علی اوف نماینده محترم اتاق بازرگانی روسیه در ایران و نماینده تام‌الاختیار جمهوری داغستان و آقایان خالصی و نصر مدیرعامل و ریاست محترم هیئت مدیره شرکت پارس تکنولوژی سداد به امضا رسید.
در ادامه جلسه فرصت‌های توسعه کسب‌وکار در حوزه‌های بانکداری و فناوری اطلاعات و ارتباطات، با حضور نمایندگان بازرگانی جمهوری داغستان مورد بحث و بررسی قرار گرفت.
آقای خالصی، با اشاره به گستره فعالیت‌‌های شرکت پارس در سطح کشور و شناخت نیازهای‌ پیشه‌رو صنعت بانکداری و فناوری اطلاعات و ارتباطات، حصول این تفاهم را نویدبخش موفقیت در راستای همکاری‌های دوجانبه دانستند.
در پایان آقای علی اوف، ضمن ابراز خرسندی از گسترش فعالیت‌های کشور ایران با جمهوری داغستان، از توانمندی‌های شرکت به عنوان یکی از شرکت‌های برتر در حوزه فناوری اطلاعات، استقبال کردند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

[woocommerce_my_account]