بازدید دستیار ویژه مقام ریاست محترم جمهوری و مدیرکل تأمین مالی و سرمایه‌گذاری معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری از شرکت پارس تکنولوژی سداد

شركت پارس تكنولوژي سداد در تاریخ 18 آذر ماه ميزبان آقایان دکتر دلیری دستیار ویژه و دکتر مرفوع مدیرکل تأمین مالی و سرمایه‌گذاری معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری بود و ضمن حضور در شركت به بازديد از بخش‌هاي مختلف، به بررسي توانمندي‌هاي شركت پارس پرداختند. اعضای هیئت مدیره، معاونین و مدیران و مسئولین شرکت پارس به صورت حضوری و غیر حضوری در اين جلسه حضور داشتند.

مدیر عامل پارس ضمن عرض خیر مقدم به میهمانان گرامی به معرفی توانمندی‌ها، محصولات و خدمات این شرکت که در راستای تحقق اهداف حوزه بانکی کشور و علی‌الخصوص بانک ملی ایران طراحی و در حال ارائه خدمت می‌باشد، پرداخت. ایشان با تأکید و تکیه بر توان این شرکت با به‌کارگیری سرمایه انسانی جوان و خلاق آینده روشنی را در ارائه خدمات نوین و مدیریت و بهینه‌سازی سرمایه‌های ملی برای این شرکت به تصویر کشیدند. جناب آقای تکبیری در ادامه سخنان خود، آمادگی این شرکت را جهت هرگونه همکاری در راستای پیش‌برد اهداف ملی در زمینه‌های گوناگون حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات اعلام نمودند.

در این مراسم جناب آقای دکتر دلیری، با اشاره به پیشرفت‌های روزافزون در حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات بر لزوم تقویت توانمندی‌ها در این حوزه تأکید کردند. محرک‌های پیشرفت در این حوزه توسط ایشان تشریح و بر همکاری و تعامل‌ با شرکت‌های توانمند جهت ارائه محصولات و خدمات نوین به مردم عزیز کشور اصرار ورزیدند و راه‌کارهایی به منظور پیشرفت در حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات و نه منحصر به صنعت بانکی بلکه در برگیرنده صنایع مختلف کشور و افزایش توان تولید و کسب بیشتر سهم بازار ارائه کردند. ایشان با معرفی پتانسیل‌های همکاری و تعامل هر چه بیشتر با معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، و جهت هر گونه همکاری با شرکت پارس اعلام آمادگی نمودند.
پس از بازدید از واحدها و محصولات شرکت پارس، از زحمات همکاران شرکت پارس تقدیر و تشکر بعمل‌ آوردند و این توانمندی‌ها را از افتخارات کشور برشرمدند و توفیقات روزافزون را از درگاه خداوند تبارک و تعالی مسئلت نمودند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

[woocommerce_my_account]