بازدید آقای خالصی مدیرعامل محترم به همراه آقای دهقان اناری مدیریت محترم خدمات فناوری اطلاعات شرق کشور از واحد استان کرمان

به گزارش روابط عمومی شرکت پارس تکنولوژی سداد، آقای خالصی مدیرعامل محترم به همراه آقای دهقان اناری مدیریت محترم خدمات فناوری اطلاعات شرق کشور از واحد استان کرمان بازدید بعمل آوردند.
با بدرقه آقای قوامی ریاست محترم و آقایان رشیدی و یوسفی از معاونین محترم اداره امور شعب استان، بر گلزار شهدای استان حاضر و به مقام شهدا و سردار شهید، سپهبد حاج قاسم سلیمانی ادای احترام کردند.


سپس، جلسه‌ای با حضور ریاست و معاونین محترم اداره امور استان و آقای خالصی مدیرعامل محترم به همراه آقای دهقان اناری مدیریت محترم خدمات فناوری اطلاعات شرق کشور برگزار گردید. در این جلسه آقای خالصی، با اشاره به رویکرد‌های جدید شرکت و اهداف پیش‌رو، از زحمات آقای دهقان به پاس تلاش‌های ایشان در سال‌های خدمت در استان تقدیر بعمل آوردند و آقای منصور برهانی را به عنوان مسئول محترم استان کرمان معرفی کردند.


آقای خالصی ضمن بازدید از واحد استان، با تمامی همکاران طی دیدار‌های دوستانه به گفتگو پرداختند.
ضمناً درجلسه‌ای با حضور معاون محترم اداره امور و روسای محترم دوایر مرتبط با حوزه کسب‌وکار، ضمن استقبال از پروژه پارس تِک به عنوان خدمت جدید شرکت به بانک ملی ایران و مردم عزیز کشور، در خصوص ادامه همکاری‌های مستمر با شرکت پارس تکنولوژی سداد، تبادل نظر شد.


در ادامه این بازدید، جلساتی با مدیران محترم بانک‌های کارگشایی، قرض‌الحسنه رسالت با آقای عسکری و پست بانک با آقای گنجعلی‌خانی و همچنین مدیرکل محترم سازمان ثبت و احوال استان کرمان برگزار گردید. در این جلسات ضمن معرفی توانمندی‌ها و محصولات جدید شرکت از قبیل مدیریت هوشمند انرژی خورشیدی، سامانه جامع نوبت‌دهی و …، در خصوص همکاری‌های بیشتر به بحث و گفتگو پرداختند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

[woocommerce_my_account]