بازدید مدیرعامل،معاونت نوآوری و کارآفرینی و مدیران محترم شرکت هم آوا از شرکت پارس تکنولوژی سداد

صبح روز سه شنبه 2 آذر 1399 به دنبال بازديد از شركت هم‌آوا، مدير‌عامل، معاونت نوآوری و كارآفرينی و مديران محترم اين شركت با حضور در شركت پارس تكنولوژی سداد از واحد‌های مختلف بازديد بعمل آوردند و با مديرعامل و معاونين پارس به گفتگو پرداختند.
در اين مراسم، مديرعامل شركت پارس ضمن عرض خير مقدم به مديران شركت هم‌آوا، خدمات و محصولات شركت پارس را معرفی كردند. ايشان با اشاره به اينكه تحولات اين چند سال اخير شركت پارس با تلاش و زحمات تمامی همكاران به سرانجام رسيده است، به معرفی‌ پروژه‌ها، محصولات و خدمات جديد پرداختند. در ادامه دكتر تكبيری در خصوص همكاری و مشاركت‌های دو‌جانبه اعلام و آمادگی كردند.
دكتر كلانتری‌نژاد، مديرعامل محترم شركت هم‌آوا، تحت تأثير فعاليت‌ها و توانمندی همكاران شركت پارس قرار گرفتند و از آشنايی با مجموعه‌ای توانمند به منظور توسعه فعاليت‌ها ابزار خرسندی كردند. ايشان با اشاره به اينكه اقدامات صورت‌گرفته و توانمندی موجود در شركت هم‌آوا می‌تواند شركت پارس را در مسير‌های جديد همراهی كند و در اين خصوص با معرفی برخی از برنامه‌های اين شركت جهت مشاركت‌های آتی پيشنهاد‌های همكاری را ارائه كردند.
در ادامه اين مراسم معاونين و مديران دو شركت در خصوص برنامه‌ها و فعاليت‌های آتی تبادل‌ نظر داشتند و پس از آن از واحد‌های مختلف شركت پارس بازديد بعمل آوردند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

[woocommerce_my_account]