بهره برداری از نیروگاه های انرژی خورشیدی در استان کرمان با مشارکت بانک قرض الحسنه رسالت

شرکت پارس تکنولوژی سداد محصول جدیدی در حوزه انرژی‌های تجدیدپذیر طراحی نموده که با مشارکت بانک قرض الحسنه رسالت، 6 نیروگاه انرژی خورشیدی On-Gridدراستان‌ کرمان به بهره‌برداری رسیده است.
بانک قرض الحسنه رسالت با هدف ایجاد زیرساخت‌های لازم برای کسب‌وکارهای خانگی از این محصول در قالب یک طرح در تأمین انرژي لازم و نیز درآمدزایی حمایت خود را اعلام نموده و تسهیلات و شرایط مناسبی به علاقه‌مندان جهت بهره‌برداری ارائه نموده است.


این محصول با هدف افزایش توان بهره‌برداری از انرژي‌های تجدیدپذیر و در راستای تحقق اهداف دولت در به حداقل‌رساندن مصرف منابع فسیلی در تأمین انرژی و نیز کاهش آلاینده‌های زیست‌محیطی، طراحی، تولید و به بازار معرفی‌شده است. از دیگر اهداف کلیدی این طرح می‌توان به برطرف نمودن مشکل کمبود برق کشور و نیز درآمدزایی در مناطق محروم با تسهیلات اعطا‌شده از سوی بانک قرض الحسنه رسالت اشاره کرد.
شرکت پارس به عنوان یک شرکت موفق در صنعت بانکداری و حوزه فناوری اطلاعات همواره محصولات و خدمات خود را در جهت رفع مشکلات و نیاز روز به صنایع و مردم عزیز کشورمان ارائه می‌نماید. در همین راستا، محصول جدید نیروگاه‌ خورشیدی با تلاش همکاران در مدیریت انرژی‌های تجدیدپذیر طراحی و تولید شده است.
با تلاش همکاران، پارس موفق به ثبت نام خود به عنوان شرکت پیمانکار در حوزه انرژی‌های تجدیدپذیر در وزارت نیرو ساتبا گردید.
اجرای اولین پروژه نیروگاهی به همت آقای برهانی مسئول محترم استان و پیگیری‌های آقای حجتیان کارشناس محترم مستقر در حوزه سیرجان انجام گردیده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

[woocommerce_my_account]