جلسه با ریاست،معاونین و کارشناسان محترم اداره امور شعب غرب تهران با حضور مدیرعامل شرکت پارس

به گزارش روابط عمومی شرکت پارس تکنولوژی سداد، مدیرعامل شرکت آقای خالصی در جلسه‌ای به همراه آقای یوسفی و به دعوت آقای کاظمی ریاست محترم اداره امور شعب غرب تهران و با حضور معاونین محترم اداره آقایان خادمی، صفریان و حبیبی و کارشناسان شرکت کردند.

این جلسه در ادامه جلسات حضوری با ادارات امور شعب جنوب و مرکز و در راستای معرفی هرچه بهتر توانمندی‌ها و محصولات جدید سخت‌افزاری و نرم‌افزاری از جمله دستگاه صدور کارت لیزری، سامانه هوشمند مدیریت انرژی خورشیدی و نیز سامانه فروش سازمانی دنیای پارس تک که در اولین گام در حال پیاده‌سازی به منظور خدمت رسانی به بانک ملی ایران می‌باشد، برگزار گردید.

در این جلسه آقای کاظمی، ضمن ابراز خرسندی از حضور آقای خالصی در شرکت پارس، به منظور آماده‌سازی شرایط همکاری‌های هر چه بهتر در جهت رشد بانک ملی ایران و شرکت‌های زیرمجموعه به ویژه شرکت پارس تکنولوژی سداد، اعلام آمادگی کردند.

آقای خالصی در ادامه با اشاره به ویژگی‌های منحصر به فرد و خاص سامانه فروش سازمانی دنیای پارس تک مانند کاهش هزینه‌های بانک ملی ایران به صورت مستقیم و غیر مستقیم، اطمینان از کیفیت محصولات، یکسان‌سازی ملزومات و اجناس مورد نیاز، این سامانه را ابزاری کاربردی در جهت پیش‌برد اهداف بانک ملی ایران برشمردند.

آقای یوسفی مدیر پروژه دنیای پارس تک با ارائه توضیحاتی در خصوص سامانه فروش سازمانی، به سوالات معاونین و کارشناسان محترم پاسخ دادند و با هدف ارائه خدمات بهتر به بحث و بررسی پرداختند.

در پایان آقای کاظمی ضمن تقدیر و تشکر از زحمات همکاران شرکت پارس تکنولوژی سداد، در مسیر پیاده‌سازی سامانه فروش سازمانی اعلام آمادگی نموده و با توجه به نیازهای بانک ملی ایران خواستار پیگیری هر چه سریع‌تر پروژه شدند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

[woocommerce_my_account]