ارائه خدمات  پشتیبانی سخت‌افزاری و شبکه

انجام عملیات نصب و راه اندازی تجهیزات سخت‌افزاری، شبکه و کانال‌های مختلف پرداخت در شعب و ادارات بانک‌ها، بررسی ادواری و رفع عیوب تجهیزات و پشتیبانی و  نگهداری از این تجهیزات، نصب نسخ جدید نرم‌افزارها در شعب، همکاری در رفع اشکالات شعب در انجام عملیات روزانه، مشاوره وپشتیبانی در زمینه تأمین و نصب نرم‌افزارهای عمومی و جانبی، بهینه‌سازی و ارتقای سخت‌افزار و ساختار شبکه های داخلی شعب، پشتیبانی فنی و راه اندازی سرویس‌های تحت وب موجود در واحدها  

دنیای پارس تک

شرکت پارس با ۳۶ مرکز در کل کشور امکان فروش یکپارچه را برای بانک ملی ایران و سایر ارگانها و سازمان ها فراهم آورده است.

در این روش فروش با توجه به اتصال به سامانه مدیریت تجهیزات یکپارچه بانک ملی، امکان گزارش گیری از سریال سخت افزار محصول خریداری شده فراهم گردیده است .

با خرید سازمانی از پارس تک مدیریت منابع و طول عمر کالای خریداری شده و نیز سریال تجهیز مورد استفاده در هر لحظه قابل گزارش گیری می باشد.

با توجه به قیمت یکسان کالا در سراسر کشور و ضمانت کیفیت و اصالت کالا از هدر رفت منابع جلوگیری به عمل خواهد آمد.

 

تعمیرات تخصصی تجهیزات رایانه‌ای

تعمیر تمامی تجهیزات رایانه‌ای و به طور خاص تجهیزات رایانه‌ای مورد استفاده در صنعت بانکداری مانند،  انواع پرینترهای سوزنی و لیزری، دستگاه‌های صدور کارت، انواع لپ تاپ و رایانه‌های شخصی و …

 

تولید، پشتیبانی و توسعه نرم‌افزار

شناسایی و جمع‌آوری نیازمندی ها، تحلیل نیازمندی ها جهت ارائه راهکار طراحی، تولید و توسعه نرم افزار، ارائه انواع روش‌های پشتیبانی از نرم‌افزار

 

واردات کالا، تجهیزات رایانه‌ای و لایسنس نرم‌افزار

واردات انـواع تجهیزات رایانه ای شامل،  مانیتور،  پرینتر، هارد، تجهیزات شبکه و همچنین نمایندگی آنتی ویروس

 

صدور و چاپ کارت‌های هدیه

صدور و چاپ انواع کارت‌های هدیه بانکی ویژه سازمان‌ها و نهادهای دولتی و خصوصی

 

سامانه مدیریت هوشمند مدیریت انرژی خورشیدی

سامانه هوشمند مدیریت انرژی خورشیدی با هدف بالابردن عمرUPSها و همچنین کاهش هزینه‌های بالای تهیه باطری و UPS و به صفر رساندن مدت قطعی برق با به‌کارگیری از UPSهای آفلاین در مد آنلاین استفاده می‌شود.

این سامانه به عنوان نیروگاهی کوچک بر بام ساختمان‌ها  و در مناطقی که تحت پوشش شبکه برق سراسری واقع شده‌اند، ارائه می‌شود. این سامانه بدون آنکه تغییری در سیستم برق ساختمان ایجاد کند، توسط یک باکس کنترلی و یک تابلو فرمان با در نظر گرفتن شرایط جوی و نوسانات برقی به شبکه برق شهری  داخل ساختمان متصل شده و با استفاده از تجهیزات موجود در محل از انرژی تولیدی به‌صورت آنلاین به کار گرفته می‌شود.

گواهی ثبت اختراع این محصول از سازمان ثبت اسناد و املاک کشور (مرکز مالکیت معنوی) اخذ گردیده است.

 

سامانه جامع نوبت‌دهی پارس

به منظور مدیریت زمان و فعالیت‌ها در شعب و مراکز ارائه خدمات و همچنین توزیع و بهینـه‌سازی منـاسب مراجعه کنندگـان سامـانه جامع نوبت‌دهی پارس تهیه و طراحی شده است.

این سامانه به کمک نرم‌افزار و تجهیـزات سخت‌افزاری مرتبط امکان مدیریت صف و نوبـت به دو صورت حضوری و غیـر حضـوری در تمامی مراکز و شعب سازمان‌ها کـه مراجعه‌کننده دارد، را فراهم می‌کند.

همچنین بـا تمرکز داده‌هـا در این سامانـه، قابلیت بهینه‌سازی و کنترل ترافیک صفوف در ابعـاد جغرافیـایی مختـلف را (نسبت به مکان و خدمت مورد نظر کاربران) در بستر اینترنت دارا می‌باشد.

 

پارس گارد

توجه به افزایش تصاعدی و روزافزون استفاده از شبکه اینترنت و افزایش مخاطرات امنیتی در شبکه اطلاعات و نظر بـه لزوم هر چه بیشتر برقراری امنیت سایبری، فایروال شرکت پارس با نام تجاری پارس گارد طراحی و تولید شده است.

پارس گارد به منظور برطرف کردن نیازهای روز و با بازخوردهای صنعت بانکداری کشور طراحی و تولید شده است.

توانایی پردازش بالای ترافیک شبکه، بازرسی ژرف بسته و توانایی مدیریت و به‌روزرسانی متمرکز، سه فناوری به روز و پیشرفته هستند که در این محصول به کار گرفته شده است. همچنین این محصول قابلیت افزودن نیازمندی‌های خاص وکاربردی گوناگون را فراهم آورده است و می‌‌تواند نیازهای آتی سازمان را نیز تأمین نماید.