مراسم معارفه جناب آقای سیاح،با حضور جناب آقای جعفریان،ریاست محترم اداره شبکه و زیرساخت بانک ملی ایران و جناب آقایان قمیشیان و وطنی از معاونین محترم اداره شبکه و زیرساخت در شرکت پارس تکنولوژی سداد

به گزارش روابط عمومی شرکت پارس تکنولوژی سداد، مراسم معارفه جناب آقای مهندس سیاح، با حضور جناب آقای جعفریان، ریاست محترم اداره شبکه و زیرساخت بانک ملی ایران و جناب آقایان قمیشیان و وطنی از معاونین محترم اداره شبکه و زیرساخت برگزار گردید.
جناب آقای دکتر تکبیری، مدیرعامل محترم شرکت پارس تکنولوژی سداد ضمن ارائه توضیحاتی از وضعیت شرکت در چند سال اخیر، بر پیشرفت‌های چشم‌گیر و قابل توجه در حوزه‌های مختلف و همچنین افزایش سطح توانمندی این شرکت تأکید کردند و از زحمات تمامی همکاران شرکت پارس تقدیر و تشکر بعمل آوردند.
در ادامه مراسم جناب آقای مهندس جعفریان ریاست اداره کل شبکه و زیرساخت بانک ملی ایران، ضمن تأیید بر پیشرفت‌ها و تحولات چشم‌گیر شرکت پارس در چند سال اخیر، با توجه به سرعت پیشرفت تکنولوژی و ارائه سرویس‌های جدید بانکی، بر لزوم افزایش توانمندی شرکت‌های زیرمجموعه بانک ملی ایران من جمله شرکت پارس تأکید کردند. در آخر ضمن عرض تبریک به آقای سیاح، از درگاه خداوند متعال توفیقات روزافزون را برای ایشان خواستار شدند.
جناب آقای مهندس نصر اصفهانی، ریاست محترم هیئت مدیره شرکت پارس تکنولوژی سداد، ضمن عرض خیر مقدم به آقای سیاح به عنوان معاونت جدید این شرکت، برای ایشان آرزوی موفقیت کردند.
در این مراسم مدیرعامل شرکت پارس ضمن تقدیر از زحمات جناب آقای نصر اصفهانی در نظارت و راهبری واحدهای تحت مدیریت شامل نرم‎‌افزار، شبکه و امنیت به عنوان معاون فنی و طرح و برنامه این شرکت، ایشان را به سمت معاونت فنی و طرح و برنامه در امور مدیریت سخت‌افزار، تحقیق و توسعه، طرح و برنامه، آموزش و همچنین پشتیبانی تهران و شرق کشور و آقای سیاح به عنوان معاون امنیت و شبکه در امور مدیریت امنیت و شبکه، نرم‌افزار و پشتیبانی مناطق مرکزی و غرب کشور منصوب کردند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

[woocommerce_my_account]