اخبـار پــارس

بازدید مدیرعامل محترم شرکت پارس تکنولوژی سداد به همراه معاون محترم پشتیبانی و عملیات و مدیر محترم پشتیبانی و عملیات مرکز کشور از استان خوزستان

۱۹
بهمن
بازدید مدیرعامل محترم شرکت پارس تکنولوژی سداد به همراه معاون محترم پشتیبانی و عملیات و مدیر محترم پش...
بازدید مدیرعامل محترم شرکت پارس تکنولوژی سداد جناب آقای دکتر صادقی به همراه معاون محترم پشتیبانی و عملیات جناب آقای مهندس اصغری و مدیر محترم پشتیبانی و عملیات مرکز کشور جناب آقای مهندس برکسه از استان خوزستان به گزارش روابط عمومی شرکت پارس تکنولوژی سداد: جناب آقای دکتر صادقی ضمن سفر به استان خوزستان به‌اتفاق هیات همراه ابتدا طی دیدار و نشست با جناب آقای یوسفی رئیس محترم اداره امور و سرپرستی استان خوزستان در راستاى بررسى شرايط افزايش سطح همكارى دو طرف، مشکلات و مسائل مرتبط با این حوزه به بحث و گفتگو پرداختند. جناب آقای یوسفی ضمن اعلام رضایت از خدمات شایسته‌ی شرکت پارس تکنولوژی سداد و پرسنل آن در استان خوزستان و تشکر بابت راه‌اندازی و عملیاتی کردن شعبه مرکزی اهواز در محل جدید که دچار حریق گردیده بود و همچنین راه‌اندازی و عملیاتی کردن شعب موسسه نور سابق در کمتر از ۲۴ ساعت، در مورد خلاء ها و مشکلات موجود و راه‌حل‌های ممکن برای خروج از این مشکلات به تبادل‌نظر و گفتگو پرداختند. در ادامه جناب آقای دکتر صادقی و هیئت همراه با حضور در واحد انفورماتیک و ملاقات با رئیس این واحد جناب آقای مهندس ترتیفی، به تبادل‌نظر در مورد موضوعات مختلف پرداختند.سپس پس از اقامه نماز و صرف نهار، جناب آقای دکتر صادقی و هیات همراه در ملاقات حضوری با پرسنل شرکت در محل دفتر نمایندگی در اهواز، ضمن تقدیر و تشکر از زحمات همه‌ی پرسنل صحبت‌ها و دغدغه‌های همه‌ی همکاران را دغدغه‌های خود دانسته و نوید دادند که با تمام توان در جهت رفع مشکلات و دغدغه‌های موجود تلاش خواهند کرد و انشاء الله به‌زودی تغییرات مثبتی در وضعیت معیشتی همکاران، همان‌طور که قبلاً هم اشاره‌کرده بودند ایجاد خواهد شد.
دیدار و نشست صمیمی مدیران شرکت پارس تکنولوژی سداد با معاون محترم منابع انسانی وزارت دفاع

۱۲
بهمن
دیدار و نشست صمیمی مدیران شرکت پارس تکنولوژی سداد با معاون محترم منابع انسانی وزارت دفاع
به گزارش روابط عمومی شرکت پارس تکنولوژی سداد: شرکت پارس امروز طی جلسه‌ای صمیمانه، میزبان جناب آقای دکتر امیر سرتیپ صادقی معاون منابع انسانی وزارت دفاع و آقای دکتر سعادتمندی مدیر کل منابع انسانی وزارت دفاع بود. در این جلسه جناب آقای دکتر صادقی مدیرعامل شرکت ضمن خوشامدگویی پیرامون معرفی کلی شرکت، توانمندی‌های موجود و همچنین بررسی شرایط همکاری ایراد سخنرانی نمودند. جناب آقای دکتر امیر سرتیپ صادقی نیز نیازهای اساسی کشور درزمینهٔ حوزه برنامه‌ریزی و استراتژیک و نیازهای این حوزه‌ها را به فناوری‌های نوین و لزوم همکاری در این زمینه تأکید نمودند. مقرر شد جهت توسعه همکاریهای فیمابین در ادامه نشستهای تخصصی با زیرمجموعه های مختلف وزارت دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح مانند طرح حکمت، سازمان اتکا و شرکت توان وزارت دفاع برگزار و تفاهمات موجود نهایی شوند. در ادامه مسئول محترم واحدهای تولید و تحقیق و توسعه در خصوص ارائه محصولات تولیدی (یو پی اس مجهز به پنل خورشیدی، چاپگر لیزری، سیستم نوبت‌دهی و پنل خورشیدی )، مدیر محترم توسعه بازار در خصوص فروشگاه اینترنتی پارس تک هرکدام به تفکیک محصولات و توانمندی‌های شرکت را ارائه کردند. در پایان این جلسه ارزشمند جناب آقای دکتر سعادتمندی و امیر سرتیپ دکتر صادقی از واحد‌ها، محصولات و خدمات نوین شرکت بازدید به عمل آوردند و راهکارها و پیشنهادهایی را جهت تحقق هرچه بیشتر همکاری‌های فی‌مابین ارائه دادند.
بازدید جناب آقای دکتر عباس شفیعی رئیس هیات مدیره بانک ملی ایران از شرکت پارس تکنولوژی سداد

۴
بهمن
بازدید جناب آقای دکتر عباس شفیعی رئیس هیات مدیره بانک ملی ایران از شرکت پارس تکنولوژی سداد
به گزارش روابط عمومی شرکت پارس تکنولوژی سداد، جناب آقای دکتر شفیعی ضمن حضور در شرکت پارس تکنولوژی سداد از مراحل عملیات ادغام شعب موسسه نور در بانک ملی از واحد امداد مشتریان و پشتیبانی و عملیات بازدید بعمل آوردند در این بازدید ضمن حضور در جلسه ای با جناب آقای دکتر نصراصفهانی رئیس محترم هیات مدیره، جناب آقای سیاح معاون زیرساخت و امنیت، جناب آقای اصغری معاون عملیات و پشتیبانی، سرکار خانم فتحی مدیر واحد امداد مشتریان و جناب آقای احسانی مدیر حوزه مدیریت و روابط عمومی در خصوص فرآیندهای ادغام رهنمود های لازمه را به مدیران و کارشناسان واحد امداد مشتریان ارائه فرمودند و با فضای تعاملی کارشناسان سوالات خود را در زمینه ادغام سامانه ها از آقای دکتر شفیعی پرسیدند. در ادامه آقای دکتر نصر اصفهانی گزارشی از اقدامات انجام شده به همراه معاونین و مدیران ارائه و به تبادل نظر پرداختند. در پایان جناب آقای دکتر شفیعی از تلاش‌ها و زحمات همکاران تقدیر و تشکر نمودند.
نشست هم اندیشی معاونین، مدیران و روسای شرکت برگزارشد

۲۶
دی
نشست هم اندیشی معاونین، مدیران و روسای شرکت برگزارشد
به گزارش روابط عمومی شرکت پارس تکنولوژی سداد نشست هم اندیشی با حضور مدیران و روسای نمایندگی شرکت در تاریخ 26/10/1402 در سالن آجودانیه بانک ملی برگزار شد. بخش اول برنامه بعد از قرائت قرآن با سخنرانی معاونین محترم پشتیبانی و عملیات، زیرساخت و امنیت آغاز گردید که نسبت به ارائه گزارش سالانه و تبیین قراردادهای فی مابین بانک ملی و داده ورزی سداد پرداختند. بخش دوم برنامه با سخنرانی آقای قنقره مشاور محترم مدیرعامل در خصوص روند فناوری و تحلیل آینده و سرکار خانم تاجیک مدیرمحترم توسعه بازار در خصوص فروشگاه پارس تک و جناب آقای خانلرخانی معاونت فنی و تولید و مدیران محترم تولید، تحقیق و توسعه در خصوص ارائه محصولات تولیدی (یو پی اس مجهز به پنل خورشیدی) و در پایان بخش سرکار خانم جعفرپور مدیر محترم بازرگانی با ارائه گزارش بازرگانی و بازاریابی خاتمه دادند. بخش سوم برنامه از بازاریابان نمونه دعوت به عمل آمد تا نسبت به انتقال تجارب بازاریابی اقدام نمایند و پس از آن از4 نفر از روسای نمایندگی شرکت ( آقایان صالحی، جوادیان، ساداتیان و تقویان) جهت طرح مشکلات دعوت شد تا درپنل حضور یافته و در خصوص موضوعات مختلف همکاران نسبت به ارائه چالش ها و پیشنهادات اقدام نمایند. بخش آخر برنامه با سخنرانی جناب آقای دکتر نصراصفهانی رئیس محترم هیات مدیره ادامه یافت ودر آخر جناب آقای دکتر صادقی مدیرعامل محترم شرکت ضمن تشکر و قدردانی از زحمات همه همکاران ستاد و صف به سوالات همکاران پاسخ داده و در خصوص اقتصاد دیجیتال، تسهیلات و تعاملات با بانک مواردی را یادآور شدند و به ارائه برنامه های آتی پرداختند. در پایان از حضور کلیه ی معاونین، مدیران و روسای مراکز شرکت تشکر نمودند و برای یکایک حضار و تمامی همکاران آرزوی موفقیت و سربلندی نمودند. در خاتمه نشست از 3نفر از روسای برتر نمایندگی های شرکت(آقایان علی علیزاده راسخی، علی اصغر فیض جوادیان و سیروس گنجی ) و 4نفر از بازاریابان برتر (آقایان محسن حیدریان، توحید نعمت جو، مسعود ساداتیان و رضا دهدار ) با اهدای لوح و جوایز نقدی تجلیل شد.
بازدید مدیرعامل محترم شرکت پارس تکنولوژی سداد جناب آقای دکتر صادقی به همراه معاون محترم پشتیبانی و عملیات جناب آقای مهندس اصغری، مدیر محترم پشتیبانی و عملیات مرکز کشور جناب آقای مهندس برکسه و مدیر محترم بازرگانی سرکار خانم جعفر پور از استان مرکزی

۱۸
دی
بازدید مدیرعامل محترم شرکت پارس تکنولوژی سداد جناب آقای دکتر صادقی به همراه معاون محترم پشتیبانی و ع...
به گزارش روابط عمومی شرکت پارس تکنولوژی سداد: جناب آقای دکتر صادقی ضمن سفر به استان مرکزی به‌اتفاق هیات همراه ابتدا طی دیدار و نشست با جناب آقای کریمی رئیس محترم اداره امور شعب استان مرکزی، جناب آقای طباطبایی معاونت محترم، کارشناسان و مسئولین دوایر ستادی آن اداره امور در راستاى بررسى شرايط افزايش سطح همكارى دو طرف، مشکلات و مسائل مرتبط با این حوزه به بحث و گفتگو پرداختند. ازجمله مسائل مطرح‌شده می‌توان به ارائه گزارش عملکرد شرکت در خصوص پشتیبانی و بررسی روند پروژه نصب دوربین‌های مداربسته شعب آن استان اشاره کرد. در این خصوص از شعبی که پروژه مذکور در آن پیاده‌سازی شده بود بازدید میدانی به عمل آمد. در ادامه جناب آقای دکتر صادقی با همکاران شرکت متبوع دیدار نموده و به بحث و گفتگو پرداختند. جناب آقای دکتر صادقی ضمن اشاره به مشکلات معیشتی همکاران به تلاش‌ شرکت درزمینهٔ بهبود شرایط موجود و چالش‌های به وجود آمده پرداختند و با توجه به سیاسیت گذاری و منابع شرکت روند تغییرات را مثبت ارزیابی و چشم‌انداز آینده را رفع به‌مرور کمبودها و کاستی‌های گذشته بیان نمودند. همچنین ایشان به چالش‌هایی که شرکت در آینده نزدیک با ورود فناوری های جدید در صنعت بانکداری با آن مواجهه می‌شود اشاره‌کرده و به راهکارهایی که شرکت می‌تواند در این خصوص اتخاذ نماید پرداختند. مدیرعامل محترم شرکت پارس تکنولوژی سداد در پایان از تلاش‌ها و زحمات همکاران مرکز استان مرکزی تقدیر و تشکر نمودند.
بازدید جناب آقای دکتر سوهانیان رئیس اداره کل آموزش بانک ملی ایران، به همراه آقای دشتی معاون اداره کل آموزش بانک ملی ایران از شرکت پارس تکنولوژی سداد

۲۱
آذر
بازدید جناب آقای دکتر سوهانیان رئیس اداره کل آموزش بانک ملی ایران، به همراه آقای دشتی معاون اداره کل...
به گزارش روابط عمومی شرکت پارس تکنولوژی سداد، جناب آقای دکتر سوهانیان ضمن حضور در جلسه‌ای با آقایان دکتر صادقی مدیرعامل شرکت پارس، آقای دکتر رحمانی مدیر برنامه‌ریزی و کنترل پروژه، آقای ایزدی مدیر منابع انسانی و سرکار خانم خجسته مسئول آموزش باهدف آشنایی از خدمات و توانمندی‌های شرکت پارس و ارتباط مؤثر در زمینه تعامل بیشتر برگزار گردید. در ابتدا جناب آقای دکتر صادقی با معرفی توانمندی‌ها و دستاوردهای علمی شرکت در خصوص تولید محصولاتی همچون سیستم نوبت‌دهی آنلاین و چاپگر لیزری صدور کارت و همچنین فروشگاه اینترنتی پارس تک در رابطه با چالش‌ها و مشکلاتی که ممکن است پیش روی سازمان قرار بگیرد به تبادل‌نظر پرداختند. طی مذاکرات ، ریاست اداره کل آموزش راهکارهایی را جهت تحقق هرچه بیشتر اهداف سازمانی و توسعه روابط شرکت پارس با بانک ملی ایران در زمینه خدمات مطلوب به مشتریان را پیشنهاد دادند و از پیشنهادی مبنی بر تعامل بیشتر و انتقال تجربیات طرفین با یکدیگر استقبال نمودند.بنابراین مقرر گردید طی جلسات آتی مراتب دقیق همکاری دو طرف در زمینه آموزش و انتقال تجربیات، مشخص گردد. در پایان طی بازدید مهمانان از خدمات نوین شرکت نظیر چاپگر لیزری صدور کارت، واحد تعمیرات تخصصی، پنل خورشیدی(sbu)، مرکز تماس و واحد مانیتورینگ مراتب رضایت خود از وضعیت فعلی ابراز نمودند.