اخبـار پــارس

پیام مدیرعامل محترم به مناسبت سالروز تاسیس شرکت پارس تکنولوژی سداد

۱۳
خرداد
پیام مدیرعامل محترم به مناسبت سالروز تاسیس شرکت پارس تکنولوژی سداد
دوازدهم خرداد سالروز تأسیس شرکت پارس تکنولوژی سداد را خدمت این خانواده بزرگ تبریک و تهنیت عرض می نمایم. بی شک ” شرکت پارس تکنولوژی سداد ” با در اختیار داشتن سرمایه های عظیم بالاخص بهره مندی از نیروهای انسانی کارآمد و مجرب، می تواند برای تداوم و اعتلای قابلیتهای خود در عرصه های ملی و بین المللی حضوری فعال داشته باشد. اینجانب لازم است در آستانه نهمین سال تأسیس شرکت پارس تکنولوژی سداد ، مراتب قدردانی و سپاس خود را خدمت همه همکاران محترم ابراز داشته و سعادت، کامیابی و سلامتی شما عزیزان را از خداوند متعال آرزومندم. امیدوارم با تلاش و کوشش مضاعف و با همدلی و وفاق بتوانیم ضمن تحقق چشم اندازهای شرکت پارس تکنولوژی سداد، در رسیدن به اهداف عالیه کشور عزیزمان موفق باشیم. طبعاً دستیابی به این اهداف مستلزم فراهم نمودن ساز وکارهای لازم از قبیل افزایش قابلیت ها، تطابق با استانداردهای جهانی و استفاده بهینه از فناورهای پیشرفته و مهمتر از همه اعمال مدیریت متعهدانه، هوشمند و بروز در شرکت پارس تکنولوژی سداد مطمئناً دست یافتنی است. ابوالقاسم صادقی
تقدیر ویژه اعضای هیئت‌مدیره و هیئت عامل بانک ملی ایران از شرکت پارس تکنولوژی سداد در جهت توسعه سامانه تابام

۷
خرداد
تقدیر ویژه اعضای هیئت‌مدیره و هیئت عامل بانک ملی ایران از شرکت پارس تکنولوژی سداد در جهت توسعه سامان...
به گزارش روابط عمومی شرکت پارس: جناب آقای مونسان عضو هیئت مدیره، جناب آقای دکترماهیارعضو هیئت عامل و معاون فناوری اطلاعات و شبکه ارتباطات، جناب آقای کاظمی معاون منابع انسانی و جناب آقای دکتر امیری مدیرعامل شرکت محترم تابام در جلسه‌ای با آقایان دکتر صادقی مدیرعامل شرکت پارس، دکتر نصر اصفهانی رئیس هیئت‌مدیره و مهندس دهقان اناری معاونت بازرگانی و برندینگ، مهندس خانلرخانی معاونت فنی و مهندس قربانی مدیریت نرم‌افزار داشتند از شرکت پارس تکنولوژی سداد تقدیر ویژه در جهت توسعه سامانه تابام به عمل آوردند.در ادامه جناب آقای دکتر صادقی در این جلسه بابیان توانمندی‌ها و دستاوردهای علمی شرکت در خصوص تولید محصولاتی همچون سیستم نوبت‌دهی آنلاین، چاپگر لیزری صدور کارت، نیروگاه انرژی خورشیدی و همچنین فروشگاه اینترنتی پارس تک پرداختند. سپس آقایان خانلرخانی و قربانی گزارشی از روند توسعه تابام و آخرین وضعیت آمار پذیره‌نویسی ارائه کردند.در انتها جناب آقای دکتر صادقی ضمن تشکر از حضور مدیران ارشد بانک ملی در شرکت، آمادگی استمرار همکاری‌ها را یادآورشده و ضمن بیان مختصری از مشکلات شرکت، برخی درخواست‌های رفاهی همکاران را نیز مطرح نمودندکه با قول مساعد حمایت و اقدام مدیران محترم بانک همراه گردید.
دیدار و نشست صمیمی مدیران شرکت پارس تکنولوژی سداد با جناب آقای دکتر نامی و هیات مدیره مجمع خیرین سلامت استان تهران

۲
خرداد
دیدار و نشست صمیمی مدیران شرکت پارس تکنولوژی سداد با جناب آقای دکتر نامی و هیات مدیره مجمع خیرین سلا...
▪️به گزارش روابط عمومی شرکت پارس تکنولوژی سداد: شرکت پارس امروز طی جلسه‌ای صمیمانه، میزبان جناب آقای دکتر نامی معاون محترم وزیر کشور و ریاست محترم سازمان مدیریت بحران و هیأت مدیره مجمع خیرین سلامت استان تهران بود. در این جلسه جناب آقای دکتر صادقی ضمن خوشامدگویی پیرامون معرفی کلی شرکت،توانمندی‌های موجود و همچنین بررسی شرایط همکاری ایراد سخنرانی نمودند. جناب آقای دکتر نامی نیز نیازهای اساسی کشور درزمینهٔ مدیریت بحران و حوزه خیرین سلامت و بهداشت را برشمردند و نیازهای این حوزه‌ها را به فناوری‌های نوین و لزوم همکاری در این زمینه تأکید نمودند. در ادامه مدیریت محترم واحدهای توسعه نرم‌افزار، تولید و انرژی‌های تجدید پذیر هرکدام به تفکیک محصولات و توانمندی‌های شرکت را ارائه کردند. این جلسه ارزشمند با تقدیر جناب آقای دکتر نامی از مدیران شرکت پارس تکنولوژی سداد به پایان رسید.
مجمع عمومی عادی سالیانه شرکت پارس تکنولوژی سداد منتهی به سال مالی 1401

۳۰
فروردین
مجمع عمومی عادی سالیانه شرکت پارس تکنولوژی سداد منتهی به سال مالی 1401
مجمع عمومی عادی سالیانه شرکت پارس تکنولوژی سداد منتهی به سال مالی 1401 برگزار گردید. به گزارش روابط عمومی شرکت پارس تکنولوژی سداد، جلسه مجمع عمومی عادی سالیانه شرکت در روز چهارشنبه مورخ 30 فروردین ماه 1402 با حضور اعضای محترم هیئت مدیره، آقایان دکتر صادقی، دکتر نصر اصفهانی و جناب آقای دشتی و نیز نمایندگان محترم سهام‌داران شرکت آقایان دکتر حمیدرضا احمدیان از شرکت داده ورزی سداد، دکتر کاشی از شرکت پرداخت الکترونیک سداد و دکتر کاظم کیال از شرکت فناوری اطلاعات راهبرد سداد به ریاست هلدینگ داده ورزی سداد برگزار گردید. در این مجمع گزارش عملکرد و صورت‌های مالی سال 1401 توسط حسابرس محترم و اعضای هیات مدیره شرکت ارائه و مورد تصویب اعضای محترم مجمع قرار گرفت. در انتها راهبردهای توسعه کسب و کار شرکت و ایجاد هم افزایی بین شرکتهای تابعه گروه سداد توسط اعضا به بحث گذاشته شد. بر اساس برنامه طراحی شده در هلدینگ داده ورزی سداد مقرر شد کارگروه تعامل پذیری بین شرکتهای تابعه در اولین فرصت شروع به فعالیت نموده و همکاری کسب و کاری شرکتهای گروه را افزایش دهد. در انتها جلسه با تشکر مدیرعامل محترم شرکت از همه اعضای مجمع عمومی، همکاران شرکت و بویژه اعضای هیات مدیره در سال مالی گذشته و آرزوی قبولی طاعات در ماه مبارک رمضان و ذکر صلوات بر محمد(ص) و آل محمد پایان یافت.
معاون فناوری اطلاعات و شبکه ارتباطات بانک ملی ایران خبر داد:«قلک» فرصت ارزنده بانک ملی ایران برای سرمایه گذاری های خرد مشتریان

۲۹
فروردین
معاون فناوری اطلاعات و شبکه ارتباطات بانک ملی ایران خبر داد:«قلک» فرصت ارزنده بانک ملی ایران برای سر...
دکترماهیار قلک را شیوه ای برای مدیریت دارایی و ثروت (Wealth management) نیز عنوان کرد و ادامه داد: سرمایه گذاری در قلک آسان و امن است و درواقع با قلک، این شما هستید که مشخص می کنید چه زمانی و چه مبلغی را می خواهید سرمایه گذاری کنید. به گزارش روابط عمومی شرکت پارس به نقل از روابط عمومی بانک ملی ایران، عضو هیات عامل و معاون فناوری اطلاعات و شبکه ارتباطات بانک ملی ایران از فرصت ارزنده این بانک برای سرمایه گذاری های خرد مشتریان خبر داد و گفت: خدمت «قلک» در سامانه بام بانک ملی ایران، این امکان را فراهم کرده تا مشتریان با پول های خرد و حداقل سرمایه بتوانند سرمایه گذاری ساده، سریع و تضمین شده داشته باشند. علیرضا ماهیار در گفت و گو با روابط عمومی بانک ملی ایران با تاکید بر اینکه قلک، یکی از قابلیت های جدید بام برای کاربران اندروید و مفهومی از بانکداری خرد یا Retail banking (ارایه مستقیم خدمات مالی از سوی بانک به افراد) است، افزود: عموما افراد علاقه ای به راکد ماندن پول خود هر چند کم و اندک ندارند و شاید ترجیح اغلب شان به سرمایه گذاری و کسب سود حتی برای اندک سرمایه خود باشد اما در این میان موانعی همچون ریسک سرمایه گذاری، پایین بودن میزان سرمایه و... وجود دارد. سرمایه گذاری در بورس هم که نیازمند دانش کافی و آگاهی لازم از بازار سرمایه است و به همین علت، عموم مردم برای ورود به این بازار دچار نگرانی هستند. وی با بیان اینکه قلک برای توانمندسازی مالی آنهایی که در معامله بازارهای مالی حرفه ای نیستند، ساخته شده است، تصریح کرد: افراد با سرمایه اندک می توانند با این شیوه سرمایه گذاری، پول های خرد خود را برای آینده سرمایه گذاری کرده و سود کنند. به عبارتی، سود ماهیانه به حساب سرمایه گذار واریز می شود و فرد هر زمان هم که خواست می تواند پول قلک را در کم تر از 24 ساعت به حساب خود بازگرداند. دکترماهیار قلک را شیوه ای برای مدیریت دارایی و ثروت (Wealth management) نیز عنوان کرد و ادامه داد: سرمایه گذاری در قلک آسان و امن است و درواقع با قلک، این شما هستید که مشخص می کنید چه زمانی و چه مبلغی را می خواهید سرمایه گذاری کنید. معاون فناوری اطلاعات و شبکه ارتباطات بانک ملی ایران با بیان اینکه برای بهره مندی از این خدمت کاربران اندروید باید آخرین نسخه بام را به روز رسانی کنند، اظهار کرد: سرمایه گذار با قلک می تواند به صورت آنی یا دوره ای در هر زمان پول های خرد که نیاز فوری به آن ندارد را در صندوق های درآمد ثابت سرمایه گذاری کرده و سود قطعی و روز شمار دریافت کند. به گفته وی، در قلک اطلاعات کامل تراکنش ها با امکان جست و جوی پیشرفته قابل دسترسی است و از این طریق، سرمایه گذار هیچ یک از جزییات سرمایه گذاری و برداشت ها را از دست نمی دهد. همچنین قلک گزارش های گویای نموداری از موجودی، واریز و سودهای دریافتی را در اختیار فرد گذاشته و بر این اساس می توان تصمیم های بهتری برای سرمایه گذاری اتخاذ کرد.
ارسال کمک های شرکت پارس تکنولوژی سداد به مردم زلزله زده شهرستان خوی در استان آذربایجان غربی

۱۷
بهمن
ارسال کمک های شرکت پارس تکنولوژی سداد به مردم زلزله زده شهرستان خوی در استان آذربایجان غربی
بنی آدم اعضای یکدیگرند که در آفرینش ز یک پیکرند چو عضوی به درد آورد روزگار دگر عضو ها را نماند قرار به گزارش روابط عمومی شرکت پارس تکنولوژی سداد، شرکت پارس تکنولوژی در پی وقوع زلزله ۵.۹ ریشتری در شهرستان خوی ضمن بیان همدردی با مردم شریف و زلزله‌ زده این شهرستان به یاری هموطنان عزیز شتافت. در پی حادثه در شهرستان خوی و مناطق اطراف در استان آذربایجان غربی و وارد شدن خسارت به ساکنان منطقه، شرکت پارس تکنولوژی سداد به منظور همدلی با مردم آسیب دیده، حمایت خود را به آسیب دیدگان ناشی از زلزله اعلام نمود، و با اهدای کمک های غیر نقدی به یاری مردم منطقه پرداخت. در این راستا و با حضور میدانی و همیاری پرسنل شرکت پارس تکنولوژی سداد در استان آذربایجان غربی و شهرستان خوی کمک های غیر نقدی که شامل:موادغذایی، اقلام بهداشتی بود به مردم شریف شهرستان خوی تقدیم گردید.